Titles you rated
The King's ManRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Sisters on the RoadRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
EvitaRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5