Titles you rated
Seven DaysRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Big MiracleRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Song for MarionRated ★ 5.0