Titles you rated
- The UglyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
We Have a PopeRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Soul GuardiansRated ★ 1.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
YoloRated ★ 3.0