Titles you rated
YamakasiRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
QuickRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0