Movies
Ratings
366
Baby and MeRated ★ 5.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 4.0
TaxiRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
The SwitchRated ★ 5.0
Lars and the Real GirlRated ★ 5.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 5.0
Miss Gold DiggerRated ★ 3.0
Two Weeks NoticeRated ★ 5.0- Lady DaddyRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 5.0
Marley & MeRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 5.0
Shotgun LoveRated ★ 3.0
Mr. HongRated ★ 3.0