Series
Ratings
15
Kamisama KissRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0