Movies
Ratings
181
IdaRated ★ 4.0
The Children's TrainRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Brotherhood. A life with Saint FrancisRated ★ 4.0
The Quiet MigrationRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
AnnetteRated ★ 4.0
ProvenceRated ★ 4.0
Café de FloreRated ★ 4.0
Simple PassionRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.0