Titles you rated
Brad's StatusRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
EnemyRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5