Movies
Ratings
850
The HandmaidenRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
An EducationRated ★ 2.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
MommyRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5