Titles you rated
MotherRated ★ 5.0
Smashing on Your BackRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0- Three MenRated ★ 4.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 0.5
My Heart Twinkle TwinkleRated ★ 0.5
Spring WaltzRated ★ 1.0
Older SisterRated ★ 3.0