Titles you rated
My Dear EnemyRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5- The Jungle Book: Rumble in the jungleRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0