Titles you rated
Notting HillRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5