Movies
Ratings
176
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Big StanRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
AntzRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0