Movies
Ratings
77
Look BackRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0