Titles you rated
Our BluesRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 2.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5