Movies
Ratings
847
Once Upon a Time in the WestRated ★ 3.0
Three Colors: BlueRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 4.0
MemoriesRated ★ 4.0
Mean StreetsRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
In the Mouth of MadnessRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 3.0
Murmur of the HeartRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 3.0
Re-AnimatorRated ★ 4.0
Miller's CrossingRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.0