Movies
Ratings
297
F1: The MovieRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 2.5