Series
Ratings
49
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.0