Series
Ratings
146
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 0.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5