Titles you rated
The RoundupRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0