Movies
Ratings
144
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.0- BlackRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 2.0
High School MusicalRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0