Movies
Ratings
58
Andrei RublevRated ★ 5.0
The SacrificeRated ★ 5.0
NostalgiaRated ★ 5.0
StalkerRated ★ 5.0
SolarisRated ★ 5.0
La StradaRated ★ 5.0
Last Tango in ParisRated ★ 0.5
A MuseRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.0