Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Butcher BarberRated ★ 1.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5- Do I Look Like a Pushover?Rated ★ 4.0
- The Whereabouts of Noh SukjaRated ★ 3.5
- Swamp Ecology ReportRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Sorry I'm LateRated ★ 5.0
- The Sound of My Wife BreathingRated ★ 2.5
- Guardian Angel Kim Young GooRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0