Series
Ratings
20
On AirRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 4.5