Titles you rated
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5