Titles you rated
The Running ManRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Don't Say a WordRated ★ 2.5
SingRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
TaxiRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Modern BoyRated ★ 1.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.0
State of PlayRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.0