Movies
Ratings
746
ParasiteRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
RushRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5