Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5