Titles you rated
The Spy Who Dumped MeRated ★ 1.5
Stranger Than FictionRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 0.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 0.5
The Emoji MovieRated ★ 0.5
KnowingRated ★ 2.0
SullyRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 0.5
BumblebeeRated ★ 0.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Paddington 2Rated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0