Titles you rated
CoralineRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
NopeRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
UgliesRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0