Titles you rated
Beyond the BarRated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 1.5- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 2.5
- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0