Movies
Ratings
100
A MillionRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
JawsRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0