Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Summer's CameraRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Under the Hawthorn TreeRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
NowhereRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0