Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0- Chosun PoliceRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.5
Hogu's LoveRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5