Titles you rated
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Kinda PregnantRated ★ 3.5
Don't Say a WordRated ★ 3.0
Thunder ForceRated ★ 3.0
Good FortuneRated ★ 2.5
Book Club: The Next ChapterRated ★ 1.0
French GirlRated ★ 2.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
HereticRated ★ 4.0
A Deadly American MarriageRated ★ 3.0- VirusRated ★ 3.0
It's ComplicatedRated ★ 4.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.5- StreamerRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
The DeliveranceRated ★ 3.5