Movies
Ratings
1086
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 1.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5