Movies
Ratings
44
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 5.0
Freedom WritersRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 1.0
The ConcubineRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Never Ending StoryRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.0