Titles you rated
- Taxi DriverRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
Another RoundRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.5
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
RomeoRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5