Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.5