Titles you rated
SpyRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 5.0
Evil DeadRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 2.5
He Was CoolRated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.0
Heart Is 2Rated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.5