Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
Black MoneyRated ★ 2.0