Movies
Ratings
740- WishRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 0.5
WonderRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 2.5
ViceRated ★ 2.0
ExitRated ★ 1.0
Ad AstraRated ★ 1.5
JokerRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 2.0