Series
Ratings
50
Oh My GhostRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5