Series
Ratings
15
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0