Series
Ratings
18
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0