Titles you rated
The MediumRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 1.5
American PsychoRated ★ 4.0
The Naked GunRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0