Series
Ratings
19- OrangeRated ★ 3.0
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Animal BabiesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 0.5
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0