Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5