Movies
Ratings
712
ParasiteRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 1.5
Part-time SpyRated ★ 2.5
xXx: Return of Xander CageRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Norm of the NorthRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0