Titles you rated
Melo MovieRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5